150 років від дня народження символу нескореності та сили духу

150 років від дня народження символу нескореності та сили духу.

Відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки – пам’ятна подія, що є значимою та, навіть,  ключовою  для суспільства, загальнонаціональної історії та культури України. Спільне відзначення свята є потужним фактором консолідації суспільства, надає громадянам відчуття причетності до загальнонаціональної спільноти. Відзначення цієї значущої події потребує проведення змістовних широкомасштабних інформаційних заходів, відкритих суспільних дискусій, які сприятимуть усвідомленню значущості для держави та суспільства величезної спадщини геніальної української поетеси, відомої далеко за межами держави.

25 лютого о 17.00 на великій сцені для глядачів стане пластична драма-феєрія за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня» «ТАЄМНИЦІ ЗАЧАРОВАНОГО ЛІСУ» (Автор сценічної версії та режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Олександр Бєльський), що «розмовляє» з глядачем виразною пластикою. Це не ілюстрація поетичних рядків, це творення нової реальності, власного всесвіту промовистої пластики засобами психологічної драми, із застосуванням потужної акторської енергії, що перехлюпується через рампу і фізично впливає на глядачів, зачаровуючи їх мереживом композицій рухів. Завдяки глибинній думці про зміст і тему, точному і довершеному пластичному малюнку вистави, глядачі сприймають жест як фатальну дійсність, рух, як рятівний захист, вираз обличчя, як вияв надії, поєднані долоні, як запоруку миру, а не війни з природою!

Всіх чекаємо 25 лютого 2021року у гостинній залі театру «Академія руху» о 17.00 за адресою вул.Шурупова 3. Довідки за телефонами 067-75994-17, 097-281-61-10.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!