Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» став учасником ХХV-го Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» під гаслом «Ми – вдома»

Цьогоріч у межах фестивалю – 70 показів 66 вистав 68 театрів. Географія фестивалю – Португалія, Туреччина, Словаччина, Німеччина та Україна, яку представили театри з двадцяти міст.

Криворіжці з 2001 року презентують творчість на «Мельпомені Таврії», вони показували тут такі сценічні шедеври як «Лісова пісня», «Безсоння», «Камінний хрест», «Шинель», «Голос Землі», «Крапля меду» «Пер Гюнт», у 2021 році «Пейзаж» був визнаний кращою виставою великої сцени.

Нині була показана літературно-драматична вистава «Я ПИСАВ ТЕ, ЩО СЕРЦЕ СПІВАЛО… (Василь Стефаник: Письменник. Доля. Епоха). Постановка розкриває аспекти творчості та діяльності Василя Стефаника – багатогранної особистості, українського новеліста, у долі якого відбилася складна епоха. Він лишив слід в українській політиці та громадському житті, мав авторитет серед сучасників, є добрі спогади про нього як митця та людину. Стефаник — творець і неперевершений майстер стисло-лаконічних, драматичних за змістом соціально-психологічних новел, які відзначаються складністю конфліктів, трагізмом суперечностей, приваблюють самобутністю, глибоким проникненням у духовний світ, щирим співчуттям до тяжкої долі скривджених і знедолених.

Представники оргкомітету фестивалю Євгенія Кірсанова та заслужений артист України Руслан Вишнивецький вручили директору театру «Академія руху» заслуженому діячу мистецтв України Олександру Бєльському  афішу та буклет фестивалю, диплом учасника.

Виставу відвідали шанувальники пластичного мистецтва, представники місцевої влади та громадськості, вояки, місцеві ЗМІ. Всі жваво реагували на сценічне дійство, нагородили виконавців оплесками та квітами.

Фестиваль голосно відвирував по сценах України світу, долучилися до цієї важливої громадянської та культурної акції і криворізькі митці.