Cтудія «Прем’єр»

Home / Cтудія «Прем’єр»

Дитяча театральна студія «Прем’єр»

new

Від самого народження і до початку самостійного життя батьки намагаються робити все, щоб їх дитина не тільки була здоровою і розумною, а й зростала  різнобічно розвиненою особистістю. Рік за роком в дитині прокидаються ті чи інші таланти або задатки, виникає потреба більш серйозно розвивати здібності, здобувати різні соціальні та естетичні навички. І ось тоді перед батьками постає питання: чи потрібно віддавати дитину в гурток? І якщо так, то куди? Перша порада в цьому важливому питанні – поради фахівців у цій галузі. Такими являється творчий колектив Криворізького академічного міського театру музично пластичних мистецтв «Академія руху».

Історія створення цього багаторічного перспективного проекту, завдяки втіленню якого було відкрито безліч дитячих талантів, які, зростаючи, вдало реалізували себе на театрально-мистецькому шляху, була розпочата ще у 1994році завдяки творцю  цього проекту  художньому керівнику – заслуженому діячеві  мистецтв України, Почесному громадянину Кривого Рогу Олександру Гнатовичу Бєльському.

Вікова категорія вихованців студії «Прем’єр»: від 4 до 17 років.

Викладачі студії «Прем’єр»:

  • Сценічна мова – Шаблій Любов Анатоліївна;
  • Вокал – Костювевич Єлизавета Вадимівна;
  • Хореографія – Бондарь Юлія Віталіївна; Білик Карина Олегівна; Басс Анастасія Андріївна.
  • Пластичне мистецтво: Бельський Олександр Гнатович.

Розклад занять складається таким чином, що діти отримують знання та навички одночасно з вищезазначених  дисциплін.

Результат твоєї творчої діяльності вихованці демонструють на театральних, літературних та хореографічних конкурсах різного рівня та на звітних концертах студії «Премєр», які з нетерпінням чекають не тільки діти, а й батьки, педагоги та адміністрація театру.

На формування особистості дитини впливає багато чинників, серед яких чільне місце посідає культура й мистецтво. Поступово знайомлячись з культурною спадщиною людства, дитина долучається до її цінностей, збагачує власний життєвий досвід, має можливість творчо застосовувати набуті знання у притаманних їй видах діяльності. Відповідно, розвивається уява, мислення, комунікативні навички, вміння розуміти іншого тощо. Все це стане гідним багажем знать для майбутнього Вашої дитини!