Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» став учасником 53-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», який проходив у Кропивницькому з 18 по 24 вересня у приміщенні Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького

«Академія руху» мала гідну компанію: Кіровоградський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького, Херсонський обласний академічний музично драматичний театр імені Миколи Куліша, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка, Миколаївський академічний художній драматичний театр, Муніципальний театр сатири (Кропивницький), Театр цікавих людей «Фенікс» (Жовті Води).

«Академія руху» мала гідну компанію: шість театрів з Кропивницького, Херсона, Дніпра, Миколаєва, Жовтих Вод.

Глядачі, крім перегляду вистав мали змогу поспілкуватися з творчими колективами театрів.

Криворіжці отримали чимало позитивних вражень від поїздки та радо поділилися ними.

«Академія руху» продовжує фестивальний рух – 5 жовтня покаже пластичну драму «Співи сонця і тіні» у рамках ХІІІ-го Відкритого театрального фестивалю «Homo Ludens» (Людина, що грає), який цьогоріч проходитиме у двох форматах: покази на сцені Миколаївського академічного художнього драматичного театру та на базових сценах театрів-учасників в Україні і за кордоном.

Фестивальна осінь триває! Запрошуємо долучатися всіх шанувальників мистецтва!