Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» став учасником ХІІІ-го Відкритого театрального фестивалю «Homo Ludens» («Людина, що грає»).

Творчий форум проходив з 1 по 8 жовтня у змішаному форматі. На миколаївській сцені вистави показали 12 театрів з Києва, Одеси, Миколаєва, Мукачевого, Херсона, Кривого Рогу, Рівного, Кропивницького, Хмельницького. На своїх майданчиках виступили 10 українських театрів з Києва, Житомира, Кривого Рогу, Одеси, Мукачевого, Ужгорода. Долучилися на відстані також митці з Польщі, Болгарії, Грузії, Литви.

«Академія руху» у своєму приміщенні показала пластичну драму «Співи сонця і тіні» за мотивами творів Моріса Метерлінка у сюжетах «Сумний вальс» і «Сліпі» у постановці заслуженого діяча мистецтв України Олександра Бєльського. Основна ідея драми – непереможне життєлюбство, перед ним відступають хвороби й смерть, воно лишається після відходу людини, перетворюючись на світло.

Виставу відвідали численні шанувальники мистецтва, представники місцевої влади та громадськості, місцеві ЗМІ. Глядачі емоційно реагували на сценічне дійство, вдячно нагородили виконавців оплесками та квітами.

«Академія руху» продовжує працювати для всіх, закликає долучатися юних та дорослих!